Здравейте отново на всички. От днес стартирам нова рубрика, която ще бъде свързана с отговарянето на въпроси,обсъждания и мнения относно казуси свързани с акваристиката. Ако искате да вземете участие, моля изпратете вашия въпрос във Фейсбук страницата на Аз съм...